top of page
  • Facebook

Lean beef mixed together with all the veggies and vitamins needed for a well rounded meal.

Beef Recipe-Price per ounce-make selections and this will equal 2 weeks worth

$0.61Price
1 Ounce
Excluding Sales Tax
Quantity
Price Options
One-time purchase
$0.61
Beef only 2 weeks
Save 5% per ounce
$0.58every 2 weeks until canceled
    bottom of page